Čo bezpodmienečne musí obsahovať ženský šatník

Móda podčiarkuje osobnosť ženy. Každá žena chce byť krásna a top pre ostatných. Ženy chcú, aby ich muži obdivovali a ženy slepo závideli. Tak to už chodí, bolo to tak a aj to tak bude natrvalo. Je veľmi veľa rád a trikov, čo všetko musíte mať vždy pri sebe a ako byť trendy a šik. 

V tomto článku môžete nájsť všetko, čo musíte bezpodmienečne mať uložené v šatníku pre prípad „ keby niečo“. Nielen však v šatníku, ale aj doplnky, ktoré z Vás urobia femme fattale. Je potrebné rozdeliť šatník a obliekanie na dve obdobia minimálne tj. zimu a leto.

Letný šatník

Leto, všade teplo, páliace slnko a vy zrazu neviete, čo si na seba obliecť. Máte sa stretnúť s priateľmi a zrazu stojíte pred šatníkom a neviete sa pohnúť z miesta. Každá žena musí mať vo svojom šatníku a pri sebe vždy celý rad týchto vecí.

Štýlové slnečné okuliare – sú číslom jeden, bez ktorých Váš outfit nikdy nebude úplne super. Sú štýlovým , ale aj módnym doplnkom. Niekedy však aj nevyhnutným, keďže slnko škodí nášmu dobrému zraku.

Sako – sako sa hodí ku všetkému, k sukni, čo nohaviciam, keď je vonku chladnejšie. Jednoducho patrí k outfitu, v prípadoch ,kedy ručička teplomera klesá pod 20 stupňov. Je jedno akej farby, ale najideálnejšie je čierne či sivé.

Plavky – Minimálne 3 páry plaviek musí mať každá žena, samozrejme dvojdielnych, ktoré jej ladne zvýrazňujú krivky. Nebojte sa experimentovať s farbami. Teraz je v móde žltá, zelená aj tyrkysová či fialová. Používajú sa dokonca v tejto sezóne aj iný vrch a iný spodok.

Rifle – úžasné, obtiahnuté a ako na postavu šité rifle musí mať bezpodmienečne každá žena v svojom šatníku. Bez nich to nejde. Hodia sa takmer na každú príležitosť. Avšak pozor, treba dbať na farbu a na strih. Módnym hitom sú teraz sedemosminové nohavice, ktoré odhalia vaše ladné členky a nebude Vám až tak teplo.

Sukňa a letné šaty – niet čo dodať, každá žena si musí na seba občasne navliecť sukňu a šaty, najmä keď je vonku horúco. Nebojte sa experimentovať aj s kratšími sukňami, ktoré odhalia vaše nohy. Užívajte si slnka a tepla. Sukne výrazne prospievajú anti – mykózam.

Trendy top – prípadne košeľa- je jedným z najpodstatnejších pilierov šatníka v akomkoľvek ohľade. Vhodná do práce, na kokteil, na garden party, či na pracovné stretnutie.

Kabelka – hovorí sa, že dobrých kabeliek nie je nikdy dosť. S týmto výrokom treba súhlasiť, pretože nech akokoľvek budete hľadať do svojom šatníku, nikdy nenájdete tú vhodnú kabelku práve na „ túto príležitosť“, také sme my ženy. Večne nespokojné.

Čierne Legíny alebo nohavice s vyšším pásom – nevyhnutnosť, ktorá jednoducho musí byť. Bez nich to nejde. Základ šatníka. Dajú sa krásne kombinovať s hocičím.

A čo váš zimný šatník?

Pozrieme sa teraz naň zbližšia:

Mohutný šál – módny trend číslo jeden, čo tam po tom, že je tak hrubý, že ho musíte mať na bunde, je vám zima na krk, lebo nie je ku krku, a pritom teplo na plecia? Proste túto módnu vychytávku musíte mať.

Pletené svetre – musia byť prítomné všade u každej ženy.  Hodia sa k sukni, nohaviciam. Môžu krásne vyčnievať spod bundy. Vhodné akákoľvek farba.

Bunda do pása – naše kríže pred nachladnutím to istotne neochráni, ale za to budete trendy. Ak chcete, aby ste aj v zime vyzerali trendy, neváhajte vyskúšať túto lákavú ponuku, dlhší svetrík k tomu a top je na svete!

Čiapka – patrí k zimnému outfitu, ako k moru slnko. Spolu so šálom dodáva žene jemnú hravosť.

Čižmy – na tie sme takmer úplne zabudli. Vyššie čižmy nad kolená sú neodolateľné. Vhodné ku legínam aj sukniam. Out sú momentálne nižšie čižmy pod kolená, s tými von ani nechoďte. Sú vhodné skôr pre staršie ženy, nie mladé kočky.

Roláky – tie musia byť vždy vo vašom šatníku. Niekedy sa dá kúpiť aj rolák s krátkymi rukávmi, ktorý je vhodný najmä pre shoppingovanie, ktoré tak milujete.

Na záver rada: je nevyhnutné, aby váš šatník obsahoval okrem vyššie spomenutého aj krásne a ladiace doplnky k vaším outfitom. Nádherný náhrdelník, či náušničky a náramok úplne podčiarkujú vašu krásu. Neváhajte vyskúšať aj úžasne obrovské a veľké prstene, ktoré sú módnym hitom číslo jeden. Zvyčajne sa dávajú na ukazovák, či prsteník.

Fotografia: © bigstockphoto

Posledné komentáre
  1. Ja

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *